Languota prijuostė: Mano svajonių virtuvė

Aš tikrai sau prisižadėjau daugiau dalyvauti visokiuose renginiuose ir kuo daugiau bendrauti su aplinkiniais žmonėmis. Todėl paskutinę dieną griebiu Languotą prijuostę, kurią šią savaitę mojuoja Asta iš Saulėtos Virtuvės. Tikrai atrodo nesunki tema, bet kai pradedi svajoti, tai taip sunku išsirinkti tą vieną vienintelę. Greičiausiai tobulą virtuvę galima išsirinkti tik pabūvus joje, nes būtent patogumo jausmas man ir yra svarbiausia. Bet kokiu arveju yra keli kriterijai, kuriuos mano tobula virtuvė tikrai turi turėti.

1. Tobula virtuvė turi būti didelė ir šviesi. Manau, kad ši IKEA virtuvė beveik tobulai atskleidžia kokios virtuvės norėčiau. Dėja iš kur tokį namą gauti, kur tokią didelę virtuvę sutalpinus. Bet juk čia aš svajoju. Man ypač patinka, kad šioje virtuvėje puikiai įmontuotas valgomasis stalas, kuris tiesiog kviečia visus susiburti ir gaminti kartu. Aš jau įsivaizduoju savo tobulas drauges tobuloje virtuvėje geriančias tobulus gerimus ir skanaujančias skaniausius pyragus.2. Virtuvėje turi būti netikro marmuro paviršiai, kuriuos taip paprasta prižiurėti, bei lengva valyti. O gal tobula virtuvė ir pati susitvarkytų...
( Nuotrauka iš žurnalo Martha Stewart Living)
3. Tobuloje virtuvėje turi būti pakankamai vietos indams, prieskoniams, įrankiams ir šiaip mieliems širdžiai daikčiukams. Na paganykime akis į šias nuotraukas.
Argi ne puiku pradarius stalčių rasti tobulai sudėtus įrankius, lėkštes ir servetėles.
Tobuloje virtuvėje tikrai kiekviena vietelė turi būti kūrybingai išnaudota.

4. Tobuloje virtuvėje turi būti vietos gėlėms, prieskoniams ar kokiam meno kūrynėliui.

Man ypač patinka idėja instaliuoti prieskonių lentyną į virtuvės baldus ar sieną.
Paprasti bet jaukūs elementai visada šildo.

5. Na ir galiausiai mano tobuloje virtuvėje greičiausiai būtu tobulai sudėti balti indai. Nes kad ir visokių spalvų aš tų indų turiu, bet vistiek man gražiausi yra balti.
Ir trumpa žinutė nuo mano vyro. Aš jo paklausiau, kokia virtuvė būtų jam tobula. O jis sako, kad tobuloje virtuvėje svarbiausia tobula žmona, o visa kita nesvarbu.

Comments

  1. Nuostabiai gražiai puiki virtuvė, kitaip nepasakysi... Tokios ir linkiu!

    ReplyDelete
  2. Skiriu tau stilingiausio tinklaraščio apdovanojimią :) http://gpmagija.blogspot.com/2011/02/astrus-sukuciai.html

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for taking your time and leaving a comment!

Popular Posts