Languota prijuoste: Melagis melavo...


Taip jau sutapo, kad 'Languotąją prijuostę' perimu ir seguosi iš Rimos balandžio 1-ąją - Melagių dieną. Sukau sukau galvą mastydama, ką čia nuveikus su ta prijuoste, bet juk ne namams tvarkyti ji skirta, todėl kviečiu visus į virtuvę gaminti.

Artimiausias dvi savaites siūlau jums:

1. Papasakoti, kaip 'meluojate' savo virtuvėje.

Retoje šeimoje nėra žmogaus, kuris tai to, tai ano nemėgtų. Tai vaikas nevalgo daržovių, tai vyras nemėgsta svogūnų ar neįssivaizduoja vakarienės be mėsos, tai anyta vis dietos laikosi... Visos bėdos virtuvės fejai, kuri kaip tik sugalvojo kokį prancūzišką daržovių apkepą pagal mėgstamiausios laidos, knygos ar tinklaračio receptą išbandyti! Taigi kokiu būdu gudraujate virtuvėje, kaip tą kas kažkam neskanu paverčiate į skanu? Kaip pavyzdį noriu pasiūlyti dar rudenį išbandytą netikros picos receptą su cukinijų pagrindu. Facebook'o grupėje ne viena mano draugė rašė, kad tik tokiu būdu privertė savo vaikus valgyti daržoves, kita džiaugėsi dar vienu būdu sunaudoti cukinijas, nes pasirodo šeimoje tik ji jas mėgsta.
2. Patikrinti ar nemeluoja maisto produktų gamintojai!

Juk visi perkame tai miltus, tai kakavą, tai vanilę ar makaronus, ant kurių pakelių visada puikuojasi koks nors tobulai atrodantis patiekalas arba jau tų pačių gamintojų išgirtas receptas. Juk visi norime, kad mūsų patiekalai atrodytų kaip geriausių žurnalų viršeliai, todėl kartais tik dėl to gražaus paveiksliuko ir nusiperkame tą pakuotę. Taigi šį kartą siūlau patikrinti savo spintelese tupinčias pakuotes ir pagaminti patiekalą pagal joje nurodytą receptą. Kadangi tai ne vieta reklamai ar anti-reklamai, palieku jums spręsti ar norite, ar ne parašyti produkto gamintojo pavadinimą, galų gale su paprasčiausiom nuotraukų redagavimo programom pavadinimus galite paslėpti.

Savo aprašymus su receptais patalpinkite savo tinklaraštyje iki balandžio 13d. ir įrašo nuorodą atsiųskite man elektroniniu paštu jolitapet@gmail.com iki balandžio 14 dienos ankstyvo ryto. O vakare jau skaitysime visų apžvalgas.


Taigi sėkmės gaminant!!! Ir kaip tas melagis, kur per tiltą važiavo... - nepargriūkite!
Geros dienos!

Comments

  1. Antras punktas - ojojoj, koks įdomus. Einu čekint pakuočių spintelės, neatleisčiau sau nesudalyvavus. :)

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for taking your time and leaving a comment!

Popular Posts