Lovely Brownies / Mielieji rudučiai


The calendar is screaming that it's spring, but it's been snowing in Istanbul for the last two days. Cold and very unpleasant. I really believe snow is beautiful only in movies and pictures. On the day like today there's really not much to do at home, so it was a great time to bake brownies.

What we need:

240gr bitter chocolate
200gr butter
200gr sugar
4 eggs
1 tsp vanilla
6 tbsp flour
2 tbsp of cacao
1/2 tsp of baking powder
a good handful of hazelnuts

What we have to do:

1. Melt chocolate and butter over a pot of boiling water then let it cool a bit.
2. Use a mixer to mix eggs and sugar, then add cacao and vanilla. Whisk until combined.
3. Add melted chocolate and butter into the egg mix and whisk while adding flour and baking powder. Also mix in half of your hazelnuts.
4. Preheat the oven until 160C and place some baking paper into a baking tray. Pour the batter and sprinkle with the rest of the hazelnuts. Bake for 25-30 min. Let it cool a bit, then cut into squares and enjoy!

---------------------------------------------
Receptas Lietuviškai - Mielieji rudučiai


Stambule jau antrą dieną sninga, nors ir nera baisiausiai minusinė temperatūra, bet sniegas gražus tik filmuose ar romantiškuose Šveicarijos Alpių paveikslėliuose. Tai tokią dieną kaip šiandien ir reikia kepti brownius arba rudučius... juk tikrai gražus pavadinimas.

Reikia:

240 gr šokolado
200gr sviesto
200gr cukraus
4 kiaušinių
2 v.š. kakavos
1 a.š. vanilės
1/2 a.š. kepimo miltelių
6 v.š. miltų
pora saujų lazdyno riešutų

Gaminam:

1. Šokoladą ir sviestą sudedame į indą ir ištirpiname ant verdančio vandens garų.
2. Mikseriu išplakame kiaušinius su cukrumi kol gaunasi balsva kremone masė, tada sudedame vanilę ir kakavą.
3. Atvėsinus šokoladą su sviestu supilame į kiaušinius ir plakame kol susimaišo. Sudedame miltus bei puse lazdyno riešutų bei kepimo miltelius. Gerai išmaišome.
4. Įkaitiname orkaitę iki 160C ir kepimo skardą ištiesiame kepimo popieriumi. Supilame tešlą ir apibarstome likusiais lazdyno riešutais. Kepame apie 25-30 min. Šiek tiek atvėsiname, supjaustome į kvadratėlius ir skanaujame.
Posted by Picasa

Comments

  1. great post, I really like it. Thanks for posting. :)

    ReplyDelete
  2. Love the food! You’re amazing. This menu is fantastic:) It sure will help everyone who’s looking for a perfect menu like this. Thank you for sharing this recipe.

    ReplyDelete
  3. Sveiki, labai džiaugiuosi radusi šį blog'ą! Mėgstu gaminti ne tik tradicinius lietuviškus patiekalus, tačiau išmėginti ir kitų šalių virtuvės skanumynus... Tikiuosi čia rasti daug idėjų ir pasisemti naujos patirties gaminant, stebinant, pamaloninant savo šeimyną. Ačiū už tai, kad dalinatės savo žiniomis ir patirtimi su mumis! Be abejo, čia apsilankysiu dar nekart. Sėkmės ;)

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for taking your time and leaving a comment!

Popular Posts