Blogspot banned in Turkey / Blogspot uždraustas Turkijoje


Since Friday Turkish internet sites have been writing about the newest ban on blogger and blogspot in Turkey caused by copyright violations. You can follow the latest news in here. As I'm not sure how long I'll be able to post in my blog, just wanted to support everyone who thinks that it's a wrong approach to the issue and deprives innocent users from writing and sharing the news with the world. If you think that is not right join this facebook group and support Turkish bloggers protest against this decision.
----------------------------------------------------
Nuo penktadienio turkiški blogger ir blogspot vartotojai su didžiuliu pasipiktinimu reaguoja į Turkijos teismo nuosprendį uždrausti google operuojamą blogger ir blogspot platformas dėl vienos iš kompanijos autorinių teisių pažeidimo. Kadangi radau būdą kaip prisijungti prie savo blogo, noriu pasakyti, kad visiškai palaikau visus bloggerius, kurie mano, kad draudimas nėra problemos sprendimo būdas ypač kai nukenčia visiškai su problema nesusiję žmonės. Jei norite palaikyti Turkijos blogerius proteste prieš šį sprendimą, spauskite 'like' šioje facebook grupėje.

Comments

  1. Įdomu sužinoti tikrąją priežastį. Gal galėtųmėte dviem žodžiais?

    ReplyDelete
  2. Kaip ir minejau blogger ir blogspot buvo uzdrausti del vieno tv kanalo autoriniu teisiu pazeidomo. Keletas blogeriu i savo blogus idejo nuorodas kaip galima ziureti futbolo rungtynes nemokamai internete, tuo pat metu pazeisdami Digiturk privataus kanalo nuosavybe. Kadangi TR yra istatymas, jei internetiniame puslapyje pazeidziamos autorines teises, tas puslapis teismo sprendimu gali buti uzblokuojamas. Taigi digiturk kreipesi i teisma ir taip uzblokavo visa blogspot ir blogger domain ir taip nukentejo visiskai su tuo nesusije blogeriai, kurie raso is turkijos.

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for taking your time and leaving a comment!

Popular Posts