Turkey patties / Kalakutienos maltinukaiThe problem with turkey breast is that it can get dry very quickly and it's actually tasteless. So there are two options - to roast the whole turkey with all the fittings and load of butter or make meatballs, or patties. This time I went for patties with lots of herbs and carrot salad.

What we need:

500gr ground turkey breast
1 onion
2 cloves of garlic
a handful of dill and parsley
salt and pepper
1 egg
3 tbsp bread crumbs
100ml milk
olive oil

What we have to do:

1. Mix the meat with finely chopped garlic, onion, and herbs, add salt, pepper, egg, breadcrumbs and milk. Mix it all together and let it stay for 30 min. Then shape the patties.
2. Pre-heat the pan with olive oil and fry the patties on each side for 2-3 min.
3. Serve hot with your favourite salad. I made carrot-green pepper-mint-parsley salad with lemon and olive oil. Enjoy!

Receptas Lietuviškai - Kalakutienos maltinukai su morkų salotom

Viena bėda su kalakutienos krūtinėle yra ta, kad ji yra gan beskonė ir greitai kepdama tampa sausa, todėl yra du būdai padaryti ją tikrai skanią, tai kepti visą kalakutą su įdarais ir priedais bei gausybe sviesto arba gaminti maltinukus. Va tada tikrai jie būna gardūs, nors gal tada kalorijų ir daug daugiau turi. :)

Reikia:

500gr maltos kalakutienos krūtinėlės
1 svogūno
2 skiltelių česnako
saujelės šviežių krapų ir petražolių
druskos ir juodųjų pipirų
1 kiaušinio
3 v.š. džiuvesėlių
100ml pieno
alyvuogių aliejaus

Gaminam:1. Maltą mėsą sumaišome su smulkintu svogūnų, česnakais, krapais ir petražolėm, pagardiname druska ir pipirais, sudedame kiaušinį su džiuvesėliais ir pienu. Gerai iš maišome ir leidžiame pastovėti 30 min. Tada suformuojame maltinukus.
2. Įkaitname keptuvę su aliejumi ir kepame maltinukus iš abiejų pusių po 2-3 min.
3. Valgome karštus su mėgstamom salotom. Aš pateikiau su morkų- žaliosios paprikos-mėtų-petražolių salotom su citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus padažu. Skanaus!Comments

Popular Posts