Basil and lemon chicken with pasta / Vištiena su baziliku ir citrina bei makaronaisWhat can you do with a few ingredients? I seems pretty much. This time I had basil, garlic and lemon which made a great marinate for chicken, tossed together with pasta, cherry tomatoes, it makes a perfect dinner. 


What we need:  4 -5 skinless pieces of chicken
       10 cherry tomatoes
 200gr any kind of pasta

for marinate:

a good handful of basil
4 cloves of garlic
2 lemons ( zest and juice )
3 tbsp of olive oil
salt and black pepper

What we have to do:


1. Put marinate ingredients into a blender and puree them until smooth. Pour them over the chicken and let it marinate for 15 minutes.
2. Preheat the oven 170C and bake the chicken for 25-30 min.
3. Boil your pasta according to the package instructions.Then drain it. Heat the pan and add the pasta, together with cherry tomatoes. Put the chicken with the liquids of the baking dish. Stir and turn the heat off. Sprinkle with some basil leaves and serve.


Receptas Lietuviškai - Vištiena su baziliku ir citrina bei makaronaisKą galima pagaminti su keliais ingridientais? Ogi daug ką! Ir ne šiaip sau, o neti labai gardžią vakarienę. Šį kartą turėjau baziliką, česnaką ir citriną. kurie tapo puikiu marinatu vištienai. Labai skanu.

Reikia:


4-5 gabalėlių vištienos, be odelės
10 vyšninių pomidorų
200gr makaronų ( naudojau spageti)

Marinatui:

didelės saujelės bazilikų
4 skiltelių česnako
2 citrinų tarkuotos odelės ir sulčių
4 v.š. alyvuogių aliejaus
druskos ir pipirų

Gaminam:


1. Visus marinato ingridientus sudėkite į smulkintuvą ir susmulkinkite iki pure. Užpilkite vištienos gabalėlius marinatu ir palikite 15 min.
2, Įkaitinkite orkaitę iki 170C ir sudėję vištieną į kepimo indą iškepkite apie 25-30 min.
3. Išvirkite makaronus pagal pakelio nurodymus. Įkaitinkite keptuvę, sudėkite išvirtus makaronus, višninius pomidorus, keptą vištieną su visom susidariusiom sultim. Pamaišykite ir iš kart išjunkite. Apiberkite baziliko lapeliais ir skanaukite!


 
Posted by Picasa

Comments

  1. Labai razus foto:) Kaip Tu jas padarai tokias apetitisas?:)))

    ReplyDelete
  2. Dėkui! Fotografuoju prie lango, kai šviesu! o mano nuotraukos dar čia nieko gero palyginus su kai kuriais blogais. pvz. Žaidimų aikštelė sugeba net paprastas kopūstų salotas taip gardžiai nufotografuoti, kad atrodo tuoj eisiu ir gaminsiu!

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for taking your time and leaving a comment!

Popular Posts