Chicken with pepper sauce/ Vištiena su paprikų padažuThis recipe was inspired by Jamie Oliver's Piri Piri chicken. Piri piri is a kind of chile which is difficult to find or at least it is called differently in Turkey. So I had to make my own version and instead of chile I used regular peppers. I tried to avoid the spiciness but still it was delicious. I believe I'll try the chille version one day.

What we need:


For the sauce

4 peppers

3 cloves of garlic

6-7 branches of basil

1 tsp salt

1/2 tsp black pepper

3 tbsp olive oil

1 lemon juice

1 tsp spicy red pepper paste


Also:
3-4 chicken thighs and drumsticks
2 tbsp olive oil
salt and peppers
2-3 small onions

What we have to do:


1. Remove the seeds from the peppers, peel the garlic. Put the peppers, garlic, basil, salt, pepper, lemon juice, olive oil, and red pepper paste into a blender and bleen it very well.

2. Sprinkle chicken pieces with salt and pepper. Preheat a pan with some olive oil and fry the chicken until the skin gets crispy for about 10 min.
3. Preheat the oven 180C. In a heatprod dish pour the sauce and place chicken pieces on it. Add some onion pieces. Don't mix. Bake for 20-30 min.
4. Eat warm with some cooked rice or pasta. Enjoy!Jei nors kiek domitės Jamie Oliver maistu, tai tikrai esate girdėję jo variantą piri piri vištienos. Piri piri pasirodo yra kažkokios aštrios paprikos, na kitaip sakant čili pipiras. Aišku baisiai aštrus, bet žinant Jamie meilę čili pipirams, tikrai nenuostabu. Jei norėtumėte originalaus jo recepto, tai tik parašę piripiri chicken google naršyklėje, rasite daug nuorodų į jo ir šiaip blogerių, išbandžiusių jo recpetą, puslapius.Aš gaminau pagal jo įdėją, bet tikrai nedėjau tiek čili, nes juk baisiai aštru, beto neturėjau nei normalių paprikų, nei tos pačios čili. Buvo tik kelios žalios ir viena raudona paprika, kurios gal ir tiktų kepimui, bet jos tiesiog per plonos, na nebent būčiau įdarinėjusi. Taigi nusprendžiau pasigaminti a la padažą ir gavosi tikrai puikusndalykėlis, kuriame kepta vištiena tikras gardumėlis. Tačiau tikrai pasižadu ir originalų receptą išbandyt.Reikia:marinatui:

4 paprikų ( bet kokių)

3 skiltelių česnako

6-7 šakelių baziliko

1 a.š. druskos

1/2 a.š. juodųjų pipirų

3 v.š. alyvuogių aliejaus

1 citrinos sulčių

1 a.š. aštrių paprikų pastos ( čia dėl aštrumo)dar reikės:

3-4 vištienos ketvirčių

2 a.š. alyvuogių aliejaus

druskos ir pipirų

2-3 nedidelių svogūnų


Gaminam:1. Iš paprikų išimkite sėklas, nulupkite česnakus. Sudėkite į smulkintuvą kartu su baziliku, druska, pipirais, aliejumi, citrinos sultimis, paprikų pasta. Gerai viską susmulkinkite.

2. Vištieną apibarstykite druska ir pipirais. Įkaitinkite keptuvę su aliejumi ir apkepkite vištienos gabaliukus kol skūrelė apskrus. Apie 10 min.

3. Įkaitinkite orkaitę 180C. Į kepimo indą supilkite marinatą / padažą. Ant viršaus sudėkite vištienos gabalėlius, šalia dar sudėkite kelis pjaustytus svogūnus. Nemaišykite. Dėkite kepimo indą į orkaitę ir kepkite apie 20-30 min.

4. Valgykite karštą su virtais ryžiais arba makaronais, bei salotom. Mes valgėme su makaronais, nes kažkaip tai labai gerai dėrėjo, nes padažas gavosi labai jau skanus.
Posted by Picasa

Comments

Popular Posts