Grilled pica / Pica ant griliaus

 Rachel Ray says she doesn't bake. So does some of my friends. So what about grilling? Here's my idea for grilled pizza. You can use any pizza dough you like. I like simple ones by Rachel Ray and Jamie Oliver. Anyway, it's just flour, yeast, and water and some kneading. So I think the recipe of the dough isn't even necessary. A bit of labour of hands and you have a great dough.

Grilled pizza 


( makes 4 medium pizzas)

What we need:


for the dough:

1 pack of instant dry yeast
1 glass of warm water
1 tsp of honey
1 tsp of salt
3 glasses of flour
3 tbsp of olive oil

for the topping:

2 eggplants
2 onions
4 peppers ( use different colours or types)
some olives
olive oil
100gr feta cheese

What we have to do:


1. Prepare your pizza dough. Mix the yeast, water, honey and salt together in a bowl and leave it for 15 min. 
2. In a bowl pour the flour, make a well inside, add the olive oil, the yeast mixture and stir to combine. Then start kneading on the table for 10minutes. You might need one or two tablespoons extra flour depending on the flour or humidity in your home. Put the dough in an oiled bowl and cover with a clingfilm. Leave it in a warm place to raise for 1 hour. 
3. Meanwhile slice your vegetables, brush with some olive oil and grill it on your grill. I used electric grill.
4. Divide the pizza dough in 4 pieces. Use your hands to shape each pizza pad. Brush it with some oil and grill on one side for 5 min. Turn it, add some pesto and then arrange the vegetables on the grilled side. Sprinkle with some feta cheese. Continue grilling for another 5-7 min until the bottom is done and vegetables are warm on the top.
5. Add some olives on the top, slice it and serve.

Receptas Lietuviškai

Rachel Ray vis kartoja, kad ji nekepa pyragų ir nieko, ką reik minkyti, tą patį sako ir kelios mano draugės. O kaip jums tada ant griliaus kepta pica? Picos padą aišku galima ir pirktinį gauti, galima ir pasigaminti pagal Rachel Ray ar Jamie Oliver receptus. O galima ir pačiam iš galvos, nes juk vistiek picos pagrindas susideda iš miltų, mielių, aliejaus ir vandens. O tikra paslaptis yra itk minkyme. Ilgai ir kantriai, minimum 10 min ir gaunais puiki tešla, aišku dar pakildžius apie valandą.

Pica ant griliaus


( 4 vidutinio dydžio picos)

Reikia:


picos pagrindui:

1 pakelio sausų mielių
1 st šilto vandens
1 a.š. medaus
1 a.š. druskos
3 st miltų
3 v.š. alyvuogių aliejaus

Picos viršui:

2 baklažanų
2 svogūnų
4 paprikų ( įvairių)
saujelės alyvuogių
alyvuogių aliejaus
100gr feta sūrio


Gaminam:


1. Pasigaminam picos pado tešlą. Mieles sumaišome su medumi, šiltu vandeniu ir druska. Leidžiame pastovėti apie 15 min.
2. Į didelį dubenį supilame miltus, padarome duobutę vidryje, ten supilame aliejų ir mieles su vandeniu. Gerai išmaišome, o jau tada dedame ant plokščio paviršiaus ir minkome. Gali dar prireikti 1-2 v.š. miltų, priklausomai nuo miltų rūšies ir kambario drėgmės. Minkome apie10 min. Tada tešlą dedame į aliejumi išteptą dubenį ir uždengiame maistine plėvele. Paliekame pakilti 1 valandą šiltoje vietoje.
3. Tuo metu pasiruošiame daržoves. Baklažanus ir svogūnus supjaustome riekelėmis, paprikų sėklas išpjauname ir supjaustome gabaliukais. Apkepame ant griliaus. Aš naudoju elektrinį grilių.
4. Picos tešlą padaliname į 4 dalis ir kiekvieną rankomis suplojame ir suformuojame ovalius ar apvalius pagrindus picai. 
5. Kiekvieną picos pagrindą aptepame aliejumi ir dedame ant griliaus. Kepame apie 5 min. Apverčiame ir ant apkeptos pusės tepame bazilikų pesto, sudedame daržoves, apibarstome feta sūriu. Kepame vėl apie 6-7 min kol pagrindas iškeps ir daržovės bei sūris sušils.
6. Pabaigoje apdedame alyvuogėm ir supjaustom. Skanaus.


P.S.  Summer in bloom...


Comments

Popular Posts