Chicken with roasted pepper and olives / Vištiena su orkaitėje keptom paprikom ir alyvuogėm

Most probably I could have chicken meals every day. It's not that it's tasty, but also so easy to make. Served with salad and fresh bread makes a great dinner.

Chicken with roasted peppers and olives

(serves 4)

What we need:


500gr chicken thighs
2 big onions
4 red peppers
1 clove of garlic
about 10 black olives
olive oil
salt and pepper
thymeWhat we have to do:


Season the chicken with salt and pepper. Preheat a pan with some olive oil and add the chicken. Fry for about 10 minutes until the skin gets crispy. Remove from the pan. 
Put the peppers on a roasting sheet and put them in the oven ( 200C) for 15-20 minutes until the skin gets brownish. Then put the peppers in a bowl and cover with a clingfilm. 5 minute later peel the peppers, and remove the seeds. Slice the peppers.
Peel and chop the onion and garlic. Put them into a pan with some olive oil. Season with salt and pepper and fry for about 10 minutes. Keep stiring. Then add the olives, peppers and chicken pieces. Pour 1 glass of water and add some thyme. Bring the pan to boil and simmer for 10 minutes until the chicken is cooked through.
Serve with fresh salad and bread, you can also add some cooked rice.


Greičiausiai galėčiau valgyti vištieną kiekvieną dieną. Na beveik. Juk yra tiek būdų ją paruošti ir visada ji būna skani, nebent pridegintum. O prie jos ir daug nereikia nieko ruošti, dar salotos ir šviežia duona ( aha, gyvenu Turkijoje, kur duona valgoma su viskuo ir visada), štai jums ir vakarienė.

Vištiena su orkaitėje keptom paprikom ir alyvuogėm


( 4 asmenims)

Reikia:


500gr vištienos šlaunelių 
2 didelių svogūnų
1 skiltelės česnako
4 raudonųjų paprikų
10 juodųjų alyvuogių
alyvuogių aliejaus
druskos ir pipirų
čiobrelio

Gaminam:


Vištienos šlauneles apibarstykite druska ir pipirais. Įkaitinkite keptuvę su aliejumi ir sudėkite šlauneles. Apkepkite kol odelė bus apskrudusi, apie 10 minučių. Išimkite vištieną iš keptuvės.
Paprikas sudėkite ant kepimo skardos ir įkaitinę orkaitę ( iki 200C), kepkite apie 15-20 minučių, kol odelė parus. Tada perdėkite jas į dubenį ir uždenkite maistine plėvele. Po 5 minučių nulupkite paprikas ir išimkite sėklas. Supjaustykite paprikas juostelėm.
 Svogūnus ir česnaką supjaustykite ir sudėkite į keptuvę. Pagardinkite druska ir pipirais, bei maišydami kepinkite apie 10 minučių. Tada sudekite paprikas, alyvuoges ir apkeptą vištieną. Įpilkite 1 stiklinę vandens ir pagardinkite čiobreliu. Uždenkite puodą ir leiskite troškintis apie 10 minučių. 
Valgykite su salotom ir duona. Taip pat puikiai tiks virti ryžiai. Skanaus!

Comments

Popular Posts