Chicken skewers with carrot and apple salad/ Vištienos vėrinukai su morkų ir obuolių salotomIt's still warm and the weather is unbelievably great this September. Nevertheless, I started craving for autumn food. Carrot, celery root and apple salad is one of the dishes I'm longing for. When combined with some yogurt marinated chicken, it makes a great dinner.

Chicken skewers with carrot and apple salad


What we need:


500gr chicken
200ml yogurt
1 tsp paprika powder
salt and black pepper
some oil for frying or grilling

for salad

4 big carrots
2 apples
1 celery root ( celeriac)
1 lemon juice
salt and pepper
1 tbsp of chopped parsley
olive oil

What we have to do:


Cut the chicken into cubes and season with salt, pepper and paprika powder. Put them into a bowl. Pour over the yogurt and mix it all together. Leave the chicken to marinate for at least and hour. You can even leave to overnight.
Put the  chicken pieces on skewers. Preheat a grill or a pan with some olive oil and fry the chicken until done. For about 10 minutes.

To prepare the salad, grate or cut the carrot, celery root and the apple into stripes. Put them in a bowl. Add the lemon juice, salt, pepper, parsley and olive oil. Mix to coat the vegetables.
Serve the chicken with the salad. Enjoy!

 


Nors Stambule oras vis dar puikus, kad vienintelis rudens bruožas yra tas, kad vaikai pradėjo eiti į mokyklas ir temti pradėjo dar ankčiau. Nepaisant palaidinių ir vasarinių basučių, man jau norisi kažko rudeniško. Vis dar laukiu moliūgų turguose ( kažkodėl šiais metais vėluoja), o tuo tarpu namuose maišau morkų ir saliero šaknies su obuoliu salotas. O jei dar kartu su jogurte marinuota vištiena! Puikus ruduo!

Vištienos vėrinukai su morkų ir obuolių salotom


Reikia:


500gr vištienos
200gr naturalaus jogurto
1 a.š. maltų paprikų
druskos ir pipirų
aliejaus kepimui

Salotoms:

4 didelių morkų
2 obuolių
1 saliero šaknies
1 citrinos sulčių
druskos ir pipirų
1 v.š. smulkiai pjaustytų petražolių
alyvuogių aliejaus

Gaminam:


Vištieną supjaustome kubeliais, pabarstome druska ir pipirais. Apiberiame paprikos milteliais. Sudedame į dubenį ir užpilame jogurtu. Išmaišome. Paliekame marinuotis mažiausiai valandą, galite ir per naktį, bus dar minkštesnė.

Vištieną suveriame ant iešmelių ir apkepame ant griliaus ar keptuvėje su šiek tiek aliejaus kol iškeps. Apie 10 minučių.
Gaminame salotas. Nuluptas morkas, obuolį ir saliero šaknį sutarkuojame tarka arba supjaustome smulkiais šiaudeliais. Man šiaip daug skaniau šiaudeliais pjaustyti arba specialiu pjaustytuvu smulkinti, nei tarkuoti. Sudedame daržoves į dubenį ir užpilame citrinos sultimis, pagardiname druska, pipirais, petražolėm ir aliejumi. Gerai išmaišome.
Salotas pateikiame kartu su vėrinukais. Skanaus!
Posted by Picasa

Comments

Popular Posts