Sandwich bread / Sumuštinių duonelėThere's a fantastic bakery next to my home which has wonderful panini bread that my husband loves to have with his breakfast eggs and cheese at work. Yesterday I decided to try to make panini shaped bread which would be great for sandwiches. and here we go...

Sandwich bread

What we need:

500ml wholeweat flour
500ml all purpose flour
150ml warm water
150ml warm milk
20gr yeast
1 tsp salt
1 tsp sugar
3 tbsp olive oil

What we have to do:


Mix 500gr of flour with water, milk, salt sugar, and yeast. Cover the bowl with some cling film and leave for 30 minutes. Then add the rest of flour, and olive oil. Knead the dough for 5 minutes. It will be quite soft. Flatten the dough on your working surface to make a rectanguar shape. Sprinkle with some flour and cover gently with the clingfilm. Leave the dough to raise for at least 1 hour.
Preheat the oven until 200C and prepare a baking tray with some baking paper.
Cut the dough into 6-8 squares and put on the baking sheet. Sprinkle with some flour and then brush it away a bit. Work gently so the bubbles stays in the dough. Let the bread raise again for 15 minutes and then bake for 20 minutes.
When it's baked, cover the bread with clean kitchen towel to prevent from drying out.
When making sandwiches, cut the breads in two pieces, on one piece put your favourite filling and cover with another piece. Enjoy!
My sandwich is made with turkey, cucumber, oven roasted red peppers and some frisee salad. I also added some mustard on one slice. Delish!


Šalia mano namų yra nuostabi kepyklėlė, kuri kitaip nei daugelis Turkiškų kepyklėlių, kepa ir užsenietiškos kilmės duonas. Taigi jau kelintą kartą mano vyras iš ten pirko panini duonelę, kuri puikiai tinka sumuštiniams, tik perpjauni per pus ir prisidedi, ko tuo metu nori ar turi šaldytuve. Taigi aš vakar sugalvojau išsikepti duonelės panini formos. Ir ką, puikiai pavyko, net vyras išsinešė į darbą su savo rytiniais kiaušiniais ir sūriu.

Sumuštinių duonelė


Reikia:


500ml pilno grūdo miltų
500ml miltų
20gr mielių
150ml šilto vandens
150ml šilto pieno
1 a.š. druskos
1 a.š. cukraus
3 v.š. aliejaus

Gaminam:


500gr miltų sumaišyti dubenyje su mielėm, pienu, vandeniu, druska ir cukrumi. Tada uždengti maistine plėvele ir leisti pastovėti 30 minučių. Kai aktyvuojasi mielės, tada supilti likusius miltus ir aliejų. Tešlą paminkyti apie 5 minutes. Ji bus gana minkšta. Rankomis suformuokite stačiakampį ir ir apibarstę miltais ir laisvai uždengę maistine plėvele leiskite pakilti dar 1 valandą.
Įkaitinkite orkaitę iki 200C ir kepimo skardą ištieskite kepimo popieriumi.
Tešlą padalinkite į 6 ar 8 stačiakampius ir atsargiai, kad labai nesusmigtų tešla, sudėkite ant kepimo skardos. Dar apiberkite miltais ir šiek tiek su šluotele juos nubraukite. Čia tik kad susiformuotų miltuotas paviršius.
Leiskite vėl pastovėti apie 15 minučių ir kepkite orkaitėje apie 20 minučių. Iškepus atvėsinkite ir laikykite uždengtu švariu rankšluosčiu.
Ruošiant sumuštinį perpjaukite per pus ir ant vienos puselės sudėkite, tai ką mėgstate savo sumuštinyje ir uždenkite kita pusele.
Mano sumuštinyje yra agurko, kalakutienos, orkaitėje keptos paprikos, ir frisee salotų lapų. Viena duonos puselė šiek tiek aptepta garstyčiomis.
Skanaus!
 
Posted by Picasa

Popular Posts