Chicken soup / Vištienos sriuba


The best remedy for runny nose and cold is a bowl of chicken soup. A bit of vegetables and some pasta makes it a filling meal.

Chicken soup


What we need:


1 carrot
2 celery sticks
1 onion
1 clove of garlic
1 red pepper
2 tbsp small pasta
300gr cauliflower
1 poached chicken breast
salt and black pepper
½ tsp paprika powder
½ tsp dried basil
some parsley
2-3 tbsp olive oil
2½ l water

What we have to do:


Peel and chop the onion, garlic, celery sticks and carrot. Preheat a pot with some olive oil and add the vegetables. Stir and fry them for 3-4 minutes. Then add some salt and pepper, dried basil and paprika powder, chopped red pepper, add the water. Bring the pot to boil and cook it for 5 minutes.
Then add the pasta and cauliflower florets, and continue cooking for 10 more minutes. Shred poached chicken breast and add it into the soup.Cook 5 more minutes. Finally add some chopped parsley and serve. Enjoy!
Kai užpuola sloga ar šiaip nedideli virusiukai, geriausia gydytis su vištienos sriuba. O jei dar pridėsime keletą daržovių ir makaroniukų, tai bus visa vakarienė.

Vištienos sriuba


Reikia:
1 morka
2 saliero koteliai
1 svogūnas
1 skiltelė česnako
1 raudonoji paprika
2 v.š. smulkių makaronų
300gr kalafijoro
1 virta vištienos krūtinėlė
druskos ir juodųjų pipirų
½ a.š. paprikos miltelių
½ a.š. džiovinto baziliko
truputis petražolių
2-3 v.š. aliejaus
2½ l vandens

Gaminam:


Nulupame ir smulkiai supjaustome svogūną, česnako skiltelę, morką ir saliero kotus. Įkaitiname puodą su alyvuogių aliejumi ir sudedame smulkintas daržoves. Maišydami kepiname apie 3-4 minutes, tada pagardiname druska, sudedame smulkintą papriką ir užpilame vandeniu. Sudedame likusius prieskonius - džiovintą baziliką, paprikos miltelius.Kai užverda paverdame apie 5 minutes ir sudedame makaronus kartu su smulkintu kalafijoru. Paverdame apie 10 minučių.
 Susmulkiname virtą vištienos krūtinėlę ir sudedame į sriubą. Dar paverdame apie 5 minutes. Pagardiname smulkintom petražolėm ir skanaujam!
 
Posted by Picasa

Comments

Post a Comment

Thank you for taking your time and leaving a comment!

Popular Posts