Love me beet cupcakes / Mylėk mane arba keksiukai su burokėliais

One half of me is yours, the other half yours-
Mine own, I would say; but if mine, then yours,
And so all yours! -- William Shakespeare

I am no good at expressing words of love and I am not a romantic kind. Neither is my husband. We don't walk hand in hand in the park or dance in the rain, we live and share our simple life. And every time we look at the blue eyes of our little girl, we know that this is love. She has so much of it inside and joyfully shares it thus reminding never to give up on love.  Because we are family and that makes us complete. 

I wish you all love and people that you could hug and wisper your words of love. With all your heart!

Chocolate Beet cupcakes

inspired by Joy the Baker
( makes about 30 mini cupcakes)

What we need:


170 g butter 
1 cup brown sugar
3/4 cup sugar
2 eggs
1 tsp vanilla extract
1½ tsp baking powder
70 g dark cacao powder
2 cups of flour
1 2/3 milk
1 tsp salt
3/4 finely grated roasted beetroot
50 g chocolate chips

frosting:

100g butter
400g cream cheese
200 g powdered sugar

What we have to do:


In a bowl mix butter and sugar, vanilla extract until fluffy. Then add eggs, one by one. Mix until combined. 
In another bowl mix flour, baking powder, cacao, salt. Start adding your dry ingredients into the butter-egg-sugar mixture. Stir until combined, then add milk, beetroot and chocolate chips. Stir again, but do not overbeat the batter. 
Preheat the oven up to 180C and butter your cupcake pan ( you can also line with liners) and sprinkle with cacao. 
Put the batter into the cupcake pan ( I added about 15ml in each mini cupcake) and bake in the oven for about 18-20 minutes. Take out of the oven and let it cool completely.
Prepare the frosting by mixing butter, cream cheese and powdered sugar until smooth. Decorate the cupcakes and put them in a fridge so that the frosting could set. Serve and enjoy!

p.s. Love you!  - JolitaAš nemoku poetiškai kalbėti nei apie meilę, nei apie saulę ar gyvenimą. Neišeina na ir viskas. Moku tik rašyti apie tai ką matau ar mačiau. Dar moku kepti, mažus pyragiukus, širdutės formos. Negalvokit, kad Valentino dienos proga mano namai rožinėm širdutėm aplipinti. Ne, mes su vyru esame visai ne romantikai, nors ir kartais pasvajoju apie kažką super romantiško, bet žinau, kad tai būtų daugiau juokinga. Niekada mes nei susikibę už rankų parke nevaikčiojom, nei lietuje nešokom. Tiesiog gyvenam paprastą paprasčiausią gyvenimą. Ir retkarčiais pasižiūrėdami į savo dukrą suprantame - ji yra meilė! O ji jos turi tiek daug, ir mažom rankutėm apkabinus mūsų kaklus primena, kad turime mylėti vienas kitą, nes mes šeima, mes esame visuma. Ir lai niekas to nesugriauna.
Taigi Valentino Dienos proga linkiu visiems kuo stipriau apkabinti savo artimą ir iš visos širdies dar kartą pasakyti, kad mylit! Ir mylėkite visa širdimi! 

Šokoladiniai keksiukai su burokėliais

įkvėpė Joy the Baker
( apie 30 mažų keksiukų)

Reikia:

170 g sviesto
1 st rudojo cukraus
3/4 st cukraus
2 kiaušinių
1 a.š. vanilės ekstrakto
1½ arb.š. kepimo miltelių
70 g tamsios kakavos miltelių 
2 st miltų
1 2/3 st pieno
1 arb.š. druskos
3/4 st labai smulkiai tarkuoto orkaitėje kepto burokėlio
50 g šokolado lašelių

kremas:

100g sviesto
400g kreminės varškės
200 g cukraus pudros

Gaminam:


Sviestą ir cukrų dubenyje išplakite iki purumo ir supilkite vanilės ekstraktą. Po vieną sudėkite kiaušinius ir išplakite iki vientisos masės.
Kitame dubenyje sumaišykite miltus, kakavą, kepimo miltelius, druską. Po truputį sudėkite į sviesto mišinį, tada supilkite pieną ir smulkiai tarkuotus keptus ( arba virtus) burokėlius, bei šokolado lašelius. Išmaišykite iki vientisos masės, bet ne ilgai.
Įkaitinkite orkaitę iki 180C ir ištepkite keksiuko formas sviestu ir apibarstykite kakava ( jei naudojate silikoninę formą) arba išklokite keksiukų formą popieriniais krepšeliais.
Sudėkite tešlą į keksiukų formeles ir kepkite apie 18-20 min. Jei kepsite didesnius, tai reikės kepti apie 25 minutes. 
Iškeptus keksiukus atvėsinkite, išimkite iš kepimo formos.
Paruoškite kremą gerai išplakdami kambario temperatūros sviestą, cukraus pudrą ir kreminę varškę. Papuoškite keksiukus kremu. Leiskite keksiukams pastovėti šiek tiek šaldytuve, kad kremas sustingtu. Skanaus!

p.s. Myliu tave! - Jolita.Comments

  1. Loved your description of love...In our family it's the same - our kids are the proof of our love for each other. Cupcakes look great. Will try to make them. Aciu!

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for taking your time and leaving a comment!

Popular Posts