Apricot and peach compote / Abrikosų ir persikų kompotas


Summer is the best time to enjoy fruit drinks and this is not the ordinary one. A compote with fruit pulp that can satisfy summery thirst.

Apricot and peach compote

( serves 4-5)

What we need:

1 apple
2 peaches
6 apricots
2 l water
if you like it sweeter, add some honey or sugar, but it's not necessary if the fruit is sweet enough
ice-cubes and mint for serving

What we have to do:


Cut the fruit into slices and remove the seeds and pits. Put them in a pot and pour over the water. Cook for about 5 minutes until the fruit is soft. Puree the fruit  with a blender and cool completely. If you want add some sugar or honey.You can add more water if you like as well. 
Serve with some ice cubes and mint. 
Kompotas gali skambėti gana nuobodžiai, tačiau šis tikrai yra visai kitoks, panašesnis į sultis, bet tikrai geresnės nei tos, kurios parduodamos pakeliuose prekybos centruose. O su ledukais ir lapeliu mėtos, tikra atgaiva, kai užpuola vasaros karščiai. 

Abrikosų ir persikų kompotas


( 4-5 porcijos)

Reikia:


1 obuolio
2 persikų
6 abrikosų
2 l vandens
jei norite, dar galite įdėti medaus ar cukraus, bet jei vaisiai jūsų saldūs, tai tikrai nereikės
pateikimui ledukų ir mėtos lapelių

Gaminam:


Vaisius supjaustykite riekelėm ir išimkite sėklas bei kauliukus. Sudėkite į puodą ir užpilkite vandeniu. Pavirkite apie 5 minutes, kol vaisiai suminkštės. Tada viską sutrinkite rankiniu smulkintuvu. Atvėsinkite ir pateikite šaltą su ledukais ir mėtos lepeliu. Jei jums patinka saldžiau, pagardinkite medumi ar cukrumi, o jei patinka skystesni kompotai, tai praskieskite virintu vandeniu. Skanaus!Comments

Popular Posts