Chicken and pepper wraps / Vištienos ir paprikų suktinukai

This is the kind of dinner I like to put together as there's so much room for improvisation and everyone can chose whatever they like.

Chicken and pepper wraps


What we need:


2 chicken breasts
2 red bell peppers
2 yellow peppers
2 red onions
1 tsp salt
black pepper to taste
1 tsp red pepper powder
1 tsp oregano
3 tbsp red wine vinegar
2 tbsp olive oil
8 tortillas
some parsley, arugula, pepper pickles and 1 lemon for serving

What we have to do:


Cut chicken, peppers in stripes. Peel and quarter the onions. Mix chicken with salt and black pepper, red pepper powder, oregano, oil and red wine vinegar. Mix and leave to marinate for a few hours. Cook the chicken on a griddle pan or a pan for 4-5 minutes. Then fry the peppers and onions. 
Serve the chicken and vegetables together with tortillas, parsley, arugula, and some pickled chilli or jalapeno pepper and lemon. Wrap and enjoy your meal!

Tokios vakarienės man yra pačios skaniausios - nereikia ilgai prie puodų stovėti, tik viską sudedi, bei kiekvienas valgytojas ima ir dedasi kiek ko nori. O juk interpretacijų tai begalybes galima prigalvoti, su padažais, pagardais, salotom. Tik mėgaukis.

Vištienos sukinukai su paprikom


( 4 asmenims)

Reikia:


2 vištienos krūtinėlės
2 raudonos paprikos
2 geltonos paprikos
2 raudonieji svogūnai
1 arb.š. druskos
juodųjų pipirų pagal skonį
1 arb.š. maltos paprikos
1 arb.š. raudonėlio
3 valg.š. raudonojo vyno acto
2 valg.š. aliejaus
8 tortilijos
petražolių, gražgrasčių ar kitų salotų, marinuotų aštrių pipirų, 1 citrinos pateikimui

Gaminam:


Vištieną ir papriką supjaustome juostelėmis. Vištieną pagardiname druska, paprikos milteliais, juodaisiais pipirais, vyno actu ir aliejumi. Leidžiame marinuotis kelias valandas. 
Nulupame ir supjaustome svogūną į ketvirčius.
Įkaitinkite keptuvę ar grilių ir apkepkite vištieną apie 4-5 min. Tada apkepkite paprikas su svogūnais tik kol šiek tiek suminkštės, bet dar bus traškios. 
Pateikite vištieną su daržovėm ir tortilijomis. Šalia pateikite žalumynus, marinuotas aštrias paprikas, bei citriną. Skanaus!

Comments

Popular Posts