Frozen banana ice-cream with blackberries /Šaldytų bananų ledai su gervuogėmis


I love summer but not the heat. So I just have to do something to fight it. One day it was yet another day when I didn't feel like going out but we really wanted some ice-cream. Just a few days ago I put some bananas into a freezer, so all that was left to do was put them into a food processor with a handful of frozen blackberries. By the way, peel the bananas before freezing then in a plastic freezer friendly bag. 
To make it more look like ice-cream, I put them into popsicle molds and here we have delicious ice-cream.  So give it a try  and be creative with berries, as rasberries, blueberries or cherries go well with bananas. 

Frozen banana ice-cream with blackberries


Serves 6

What you need:


2 frozen bananas
 1 fresh banana
1/2 cup frozen blackberries

What you have to do:


Peel and pop 2 bananas and blueberries in a freezer 3-4 hours before you make ice-cream or leave them in a freezer overnight.
Break frozen bananas and put them in a food processor, add frozen blackberries and fresh banana. Pulse a few times until it starts to turn into a puree. Then whiz until smooth puree. It will be thich. You can serve straight away. But if you want put the ice-cream into popsicle molds and leave in a freezer for 1-2 hours. Unmold the ice-cream before serving. Enjoy!


Girdėjau, kad Lietuvoje birželis buvo vėsokas, o ir liepa per daug karščių nežada. Tačiau Turkijoje mes kaistam. Nors gana vėliau nei įprastai šiais metais karščiai prasidėjo, bet kai prasidėjo, tai pilnu smūgiu. Aš nesu didelė megėja karšto oro, todėl kai jau karšta, tai nosį iš namų iškišu tik vakarais. Taigi vieną tokią dieną, kai buvo karšta ir norėjosi atsigaivinti ledais, teko prisiminti prieš kelias dienas į šaldiklį įmestus bananus ir paversti juos ledais. Ir ką, puikiai pavyko ir buvo be galo skanūs, ne jokio papildomo cukraus, ir net nepasakytum, kad juose nėra jokios grietinėlės. Beja, kai šaldysite bananus, juos nulupkite, nes taip bus daug paprasčiau, sušalus sunkiai nusilups. O jei norite, kad vaikams būtų dar smagiau, sudėkite juos į ledų formeles ir dar kartą šiek tiek pašaldykite. Savo formeles pirkau IKEA prieš metus, bet esu tikra, kad ir dabar jų ten galima rasti. O gal rasite jų ir kur kitur.

Šaldytų bananų ledai su gervuogėmis


6 porcijos

Reikia:

2 dideli šaldyti bananai
1 šviežias banans
1/2 st šaldytų gervuogių

Gaminam:


Bananus nulupkite ir kartu su gervuogėmis sudėkite į šaldiklį 3-4 valandoms arba per naktį. 
Kai pasiruošite gaminti ledus sudėkite šaldytus bananus, gervuoges ir šviežią bananą į smulkintuvą. Iš pradžių įjunkite ir išjunkite kelis kartus, kol gausis nedideli vaisių gabalėliai, tada jau nustatykite vientisą funkciją, kol gausis vientisa masė. Ji bus tiršta. Galite iš karto pateikti arba sudėkite į ledų formeles ir dar kartą dėkite į šaldiklį 1-2 valandoms kol sustinks ir išlaikys formą. Skanaus!Comments

Post a Comment

Thank you for taking your time and leaving a comment!

Popular Posts