ABOUT ME/ APIE MANE

Mano vardas Jolita ir šis blogas yra dalis to, ką aš gaminu savo šeimai ir sau. Kai 2007 metais atsikrausčiau į Stambulą, Turkijoje, tai ir prasidėjo mano pažintis su  šia šalimi ir jos virtuve. Šis blogas yra tarsi nesibaigianti kelionė tarp Lietuvos ir Turkijos, kitaip sakant, mano pasaulio virtuvė.

Jei norite su manimi susisiekti, visada galite parašyti elektroninį laišką jolitapet@gmail.com arba parašykite asmeninę žinutę Surfing the world cuisine tinklaraščio Facebook'o puslapyje.

O čia galite paskaityti, ką kiti rašo apie mano tinklaraštį  ir mane:


Portalas IQ - 'Skonio nuotykiai tarp Lietuvos ir Turkijos' 

Moteris.lt - Sultono gardėsis ir sviestiniai sausainiai sirupe. - apie mane ir turkišką virtuvę. 

Lietuvos Tinklaraštininkų knyga GYVENTI SKANU
 Kas ketvirtį pasirodantis Lietuvos maisto tinklaraštininkų žurnalas DEBESYS, kuriame galite rasti kelis mano receptus.

Mano straipsniai apie Stambulą Kelionių Manijoje - Ką pamatyti ir aplankyti Stambule, Ką veikti Stambule, Ko nedaryti Stambule, Stambulo turgavietės - kaip likti neapgautam.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I started writing this blog when I moved to Istanbul straight from Lithuania and it is a piece of what I cook for my family and my friends - a never ending journey from Lithuania to Turkey, in other words, this is my world cuisine.

If you want to write me, please contact me over the e-mail jolitapet@gmail.com or leave me a message on Surfing the World Cuisine Facebook page.

Popular Posts