Crispies / Traškūs rutuliukai


This is one of those treats that is made for kids but can be enjoyed by parents as well. Milk chocolate is just an ingredient which attracts but the rest of them make mums smile. Enjoy!

Crispies 

 ( makes 25)

What we need:


50 g butter
150 g honey
50 g milk chocolate
100 g quick cooking oats
50 g cornflakes
50 g sesame seeds
50 g fruit granola

What we have to do:

 Melt butter, honey, chocolate in saucepan. Mix to combine. Add the rest of your ingredients and mix until the oats are coated. Shape little balls and let them stay in a cool place or a fridge for 1 hour. Then serve and enjoy!


Tai vienas iš tų receptų, kurie yra subalansuoti vaikams, bet ir tevai mielai juo valgo. Šokoladas gal ir nėra pats sveikiausias ingridientas čia, bet būtent jis ir yra ta dovanėlė, kuri pritrauks smarkuolius juos valgyti. O kievienai mamai gera žinoti, kad jos vaikas valgo gardumyną su tiek avižų, sėklų ir šiaip daug gėrio! 

Traškūs rutuliukai


( 25 rutuliukai)

Reikia:


50 g sviesto
150 g medaus
50 g pieniško šokolado
100 g avižinių dribsnių
50 g kukurūzų dribsnių
50 g sezamų sėklų
50 g vaisinės granolos ( ar tiesiog avižų dribsnių su džiovintais vaisiais)

Gaminam:


Puode ištirpinkite sviestą, medų ir šokoladą.  Išmaišykite. Sudėkite likusius ingridientus ir vėl išmaišykite. Rankomis suformuokite rutuliukus ( juos reiks net paspausti formuojant) ir leiskite sustingti apie 1 val. vėsesnėje vietoje ar šaldytuve. Skanaus!Comments

Popular Posts